poniedziałek, 26 grudnia 2011

Nowy sprzęt!

Uwaga, uwaga!

Po pierwsze, mam nadzieję, że wszyscy spędzili wspaniałe, ciepłe i miłe Święta, teraz życzę również wesołego i pomyślnego, jeszcze lepszego niż obecny Nowego 2012 Roku!!!

Ale teraz najważniejsze: dla wszystkich odwiedzających tego bloga i dla wszystkich, którzy słuchają tutaj mojego głosu mam wielką nowinę!

Wraz z gwiazdką przybyła do mnie także niemożliwa niespodzianka: jeden z bardziej profesjonalnych mikrofonów używanych w studiach muzycznych i nagraniowych!!!

Gdy dziś wypróbowałam go, porównałam nagranie tej samej piosenki za pomocą głośnika w komputerze i za pomocą tego wygładzającego dźwięk i wyposażonego w różne inne "bajery" mikrofonu...! To był SZOK!
W starych nagraniach słychać szum, chropowaty dźwięk, pogłos i piski spowodowane za wysoką skalą głosu... tutaj nic takiego nie ma!!!

Zamieszczam wykonany na szybko (powtarzam - na szybko) fragment świątecznej kolędy amerykańskiej pt. "Carol of the Bells" przy pomocy mikrofonu. Więcej o niej niedługo :-)

Przy pomocy normalnego głośnika (słychać szum i wszystkie zniekształcenia):To ślicznie wygładzona piosenka nagrana przy pomocy nowego mikrofonu:

Są jeszcze oczywiście fotki tej wspaniałości:

 
Mam nadzieję, że używanie tego sprzętu podniesie jakość piosenek na tym blogu :-)

Emmy

2 komentarze:

  1. jedno wielkie wow! teraz to będą nagrania i kariera ! POWODZENIA!

    OdpowiedzUsuń
  2. oj tak...! dzięki wielkie :-D

    OdpowiedzUsuń